Strona główna

VII ALPSGJ 5 turniej - 20.03.16

XXI GPGJwSz - 3 turniej - 19.03.2016

Relacja z XXI Grand Prix Gminy Jabłonna w Szachach - 2 turniej

Memoriał im. Małgorzaty Kowalskiej - 3 turniej - wyniki

Świetny turniej z dodatkową obsadą mimo dzisiejszych WTKów - coraz więcej uczestników z czego się bardzo cieszymy. Zapraszmy wszystkich którzy jeszce u Nas nie grali i tych którzy już u Nas czują się prawie jak w domu ;)

I Memoriał im. Małgorzaty Kowalskiej w tenisie stołowym 3 turniej - 20.02.2016

[ rozwiń rozszerzenie... ]

I Memoriał Tenisa Stołowego im. Małgorzaty Kowalskiej – klasyfikacja po dwóch turniejach

 

Dziewczęta kl. 1-3

 

1. Julia Balcerzak – 30+30=60pkt.
2. Julia Borzyńska – 28pkt.
3. Marta Rosińska – 26pkt.
4. Alicja Solmińska – 24pkt.

 

Chłopcy kl. 1-3

 

1. Szymon Wdowiak – 30+30=60pkt.
2. Krzysztof Michałowski – 28pkt.

 

Dziewczęta kl. 4-6

 

1. Oliwia Lament – 30+26=56pkt.
2. Magda Turczyńska – 26+24=50pkt.
3. Julia Kęsicka – 30pkt.
4. Marzena Strzemieszna – 28pkt.
5. Julia Skrzypińska – 28pkt.
6. Monika Grabowska – 20pkt.

 

Chłopcy kl. 4-6

 

1. Mateusz Zalewski – 30+30=60pkt.
2. Antoni Buchalski – 28+26=54pkt.
3. Michał Pyrcak – 20+24=44pkt.
4. Łukasz Leśniak – 24+20=44pkt.
5. Piotr Król – 20+12=32pkt.
6. Jan Adamiak – 28pkt.
7. Karol Wiernicki – 26pkt.
8. Mateusz Cymerman – 20pkt.
9. Tristan Stec – 18pkt.
9. Szymon Odoliński – 18pkt.
11. Marcin Kowalski – 18pkt.
12. Kamil Skwierczyński – 15pkt.
12. Karol Pasek – 15pkt.
12. Michał Wróbel – 15pkt.
12. Mateusz Mazur – 15pkt.

 

Dziewczęta – gimnazjum

 

1. Daria Kowalska – 30+28=58pkt.
2. Oliwia Affek – 30pkt.

 

Chłopcy – gimnazjum

 

1. Seweryn Antosiewicz – 30+28=58pkt.
2. Mateusz Wdowiak – 28+30=58pkt.
3. Marek Dąbrowski – 26pkt.
4. Karol Krajczyński – 26pkt.
5. Sebastian Fronczak – 24pkt.
6. Michał Stańczak – 24pkt.
7. Paweł Machnowski – 20pkt.

 

„Przyjaciółki Małgośki”

 

1. Wanda Myślińska – 30+30=60pkt.
2. Aneta Zalewska – 28+28=56pkt.
3. Iwona Balcerzak – 24+24=48pkt.
4. Anna Wojtyła – 20+26=46pkt.
5. Kamila Bojdzińska – 26pkt.
6. Daria Kowalska – 20pkt.
6. Oliwia Affek – 20pkt.
8. Magdalena Leśniak – 20pkt.

 

Seniorzy +40

 

1. Włodzimierz Brylak – 30+28=58pkt.
2. Wojciech Stańczuk – 28+26=54pkt.
3. Longin Bierzanek – 18+24=42pkt.
4. Jarosław Dąbrowski – 26+15=41pkt.
5. Mariusz Nałęcz – 20+20=40pkt.
5. Andrzej Kadłubowski – 20+20=40pkt.
7. Saturnin Szczepański – 18+18=36pkt.
8. Tomasz Pyrcak – 15+18=33pkt.
9. Jacek Adamiak – 30pkt.
10. Mariusz Mówiński – 15+12=27pkt.
11. Tomasz Chrabski – 24pkt.
12. Piotr Fronczak – 15pkt.
12. Emil Skwierczyński – 15pkt.
12. Arkadiusz Rybak – 15pkt.
15. Marek Słodkowski – 15pkt.
15. Wojciech Wróbel – 15pkt.
17. Sławomir Machnowski – 12pkt.
17. Krzysztof Leśniak – 12pkt.
17. Sławomir Stec – 12pkt.
20. Mariusz Cur – 12pkt.
20. Czesław Derlacz – 12pkt.
20. Leszek Kowalski – 12pkt.
20. Krzysztof Zabielski – 12pkt.
24. Beata Kowalska – 10pkt.
25. Władysław Kwiatkowski – 10pkt.
25. Robert Młodzianowski – 10pkt.

 

Kobiety – OPEN

 

1. Beata Kowalska – 30+30=60pkt.
2. Katarzyna Lewandowska – 28+24=52pkt.
3. Katarzyna Wierzbicka – 26+20=46pkt.
4. Aneta Zalewska – 20+20=40pkt.
5. Kamila Głuszko – 28pkt.
6. Teresa Sobieszuk – 26pkt.
7. Karolina Maślak – 24pkt.
8. Kamila Bojdzińska – 20pkt.
9. Anita Młodzianowska – 18pkt.

 

OPEN

 

1. Mateusz Zalewski – 26+30=56pkt.
2. Marek Malita – 28+28=56pkt.
3. Paweł Brylak – 30+20=50pkt.
4. Włodzimierz Brylak – 15+26=41pkt.
5. Kamil Zalewski – 12+24=36pkt.
6. Wojciech Stańczuk – 18+18=36pkt.
7. Damian Brylak – 18+15=33pkt.
8. Andrzej Kadłubowski – 20+12=32pkt.
9. Olaf Bryliński – 10+18=28pkt.
10. Jarosław Dąbrowski – 12+15=27pkt.
11. Michał Kruczek – 15+12=27pkt.
12. Hanna Prusińska – 24pkt.
13. Mariusz Nałęcz – 12+10=22pkt.
14. Jarosław Wronka – 20pkt.
15. Longin Bierzanek – 5+15=20pkt.
16. Tomasz Pyrcak – 15+5=20pkt.
17. Maciej Pieńkosz – 20pkt.
18. Mateusz Wdowiak – 5+10=15pkt.
18. Seweryn Antosiewicz – 5+10=15pkt.
20. Saturnin Szczepański – 10+5=15pkt.
20. Marcin Wojciechowski – 10+5=15pkt.
22. Marek Słodkowski – 15pkt.
23. Artur Kietliński – 15pkt.
24. Sebastian Fronczak – 12pkt.
24. Kamil Marciniak – 12pkt.
26. Tomasz Chrabski – 12pkt.
27. Kamila Głuszko – 10pkt.
27. Marcin Gajewski – 10pkt.
27. Jarosław Stępkowski – 10pkt.
27. Piotr Frączak – 10pkt.
31. Michał Wróbel – 5+5=10pkt.
31. Mariusz Mówiński – 5+5=10pkt.
33. Paweł Młodzianowski – 10pkt.
33. Leszek Kowalski – 10pkt.
33. Wojciech Wróbel – 10pkt.
33. Krzysztof Zabielski – 10pkt.
33. Marcin Wyżykowski – 10pkt.
38. Łukasz Prusinowski – 5pkt.
38. Jacek Adamiak – 5pkt.
38. Marcin Baćkowski – 5pkt.
41. Filip Zieliński-Andrysiak – 5pkt.
41. Przemysław Kozak – 5pkt.
41. Michał Pyrcak – 5pkt.

 

 

VII ALPSGJ 4 turniej - 21.02.16

[ rozwiń rozszerzenie... ]

Klasyfikacja po 3 Turniejach

 

1. Kabum – 46pkt.
2. Hultaje – 28pkt.
2. Budowlani Warszawa – 28pkt.
4. Surowi – 26pkt.
5. Gwardia Legionowo – 24pkt.
5. Dream Team – 24pkt.
7. Szanuj Stolicę – 18pkt.
8. L11 Team – 16pkt.
9. Siewniki – 14pkt.
9. Troskliwe Misie – 14pkt.

 

W wynikach na stronie można znaleźć szczegółowe dane każdego turnieju ;)

XXI GPGJwSz - 2 turniej - 20.02.2016

[początek] [<] ... [2][3][4][5][6][7][8] ... [>][koniec]

Stworzone i napędzane przez o.net.pl